7-11 grudnia 2016, Białystok, Podlasie

Aktualności

XI edycja Festiwalu

XI edycja Festiwalu

11. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA odbędzie się w terminie 7-11 grudnia 2016. Wypatrujcie nas w Białymstoku i na Podlasiu:)


Klip podsumowujący ŻUBROFFKĘ

Klip podsumowujący ŻUBROFFKĘ

Krótkie podsumowanie wydarzeń tegorocznej ŻUBROFFKI!


Laureaci 10. edycji MFFK ŻUBROFFKA

Laureaci 10. edycji MFFK ŻUBROFFKA

Zakończyła się jubileuszowa, 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA – pięć dni wypełnionych pokazami filmów, koncertami, warsztatami, wystawami i spotkaniami! O nagrody w siedmiu konkursach walczyło 105 filmów wybranych spośród 1672 zgłoszeń! Jury w składzie: Konstantina Kotzmani, Magnus von … dalej »


Piątek na ŻUBROFFCE

Piątek na ŻUBROFFCE

Za nami pierwsze dwa dni festiwalu! Pogoda wyjątkowo dopisuje, więc zapraszamy na sporą ilość filmowych wydarzeń na początek weekendu. Dziś w programie kolejne pokazy konkursowe, czyli szansa na zobaczenie nie tylko świetnych filmów, ale – kto wie? – może także … dalej »


Czwartek na ŻUBROFFCE

Czwartek na ŻUBROFFCE

Pierwszy dzień ŻUBROFFKI już za nami, a przed nami czwartek, jeszcze bogatszy w filmowe i muzyczne doznania! Dokładnie w południe na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB poznacie najnowsze oblicza czeskiej animacji. O godz. 13:30, w białostockim VI LO zostanie pokazany … dalej »


Startuje ŻUBROFFKA

Startuje ŻUBROFFKA

Już jutro startujemy wystawą fotografii Justyny Mielnikiewicz, a od 2 grudnia rozpoczynamy prawdziwe święto krótkiego kina. Na wszystkie pokazy filmowe – wstęp jest wolny, a bilety na koncerty możecie kupić na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl lub w kasie kina Forum (ul. Legionowa … dalej »


W Extraklasie pojawił się nowy gracz!

W Extraklasie pojawił się nowy gracz!

Pele, Maradona, Zidane, Lampard, Pirlo, Nedved, Ballack, Gerrard, Ronaldinho, Scholes, Messi, Rooney – co ich łączy, oprócz tego, że są legendami futbolu? Wszyscy nosili lub noszą koszulkę z numerem 10 – obiekt westchnień, zarezerwowany tylko dla największych! Dziś do tego … dalej »


Nagrody 2015

Nagrody 2015

Tegoroczne nagrody


Zostań Małym Jurorem Żubroffki

Zostań Małym Jurorem Żubroffki

Bardzo ciekawie zapowiada się tegoroczny program Żubroffki skierowany do dzieci i młodzieży


Jury festiwalu

Jury festiwalu

Czas na jury, które oceni filmy konkursowe! Konstantina Kotzmani (reżyserka ubiegłorocznego Grand Prix ZUBROFFKI – WASHINGTONIA – obecnie nominowany do Europejskich Nagród Filmowych); Magnus von Horn, którego debiutancki film The Here After miał premierę na festiwalu w Cannes Vahram Mkhitaryan, … dalej »